Дякуємо!

Адміністрація, вчителі та учні Наварійського ліцею висловлюють щиру вдячність директору Лінді Гарнем з благодійної організації Aid Reaching Children Charity Guernsey, Тані Робінсон – засновниці Support Ukraine Appeal Charity UA, а також Славі та Ігору Мадилюс, Дуць Володимиру і Надії за чудові подарунки:

– канцелярські набори для дітей;

– професійні радіомікрофони для школ и.

“Сад знань”

До Дня Землі та довкілля учні початкових класів започаткували чудовий проект “Сад знань”. 🌳🌿

Суть проекту полягає в тому, щоб діти зростали разом з деревцями, доглядали їх та пам’ятали про важливість охорони і збереження довкілля. Щороку, з прибуттям у школу першокласників, сад буде наповнюватись новими деревами.

Щиро вдячні кожному, завдяки кому цей проект реалізований!

🌱 Батькам учнів за підтримку та сприяння.

🌱 П. Наталії Мельник та п. Катерині Найді за подану ініціативу та організацію.

🌱 Климу С. В. за допомогу у підборі саджанців та рекомендації.

🌱 Учням 8-Б класу за допомогу у висадці саджанців.

  ☀️ І, звичайно, діткам – за їх енергію і неймовірно теплі враження!

  Збережімо те, на що заслуговують наші діти! 🌿

Вітаємо!

Цей тиждень виявився багатим на спортивні досягнення.

• III місце посіли учні Наварійського ліцею Стойко Олег та Голова Софія у першості Львівського району з шахів !

• У змаганнях на першість Пустомитівської ТГ з легкої атлетики призові місця посіли:

– Горішний Максим, біг 200м – I місце.

– Горішна Софія, біг 100м – I місце.

– Пєкний Даниїл, стрибки у довжину – I місце.

– Чичкевич Олена, біг 200м –III місце.

– Явчак Андрій, біг 200м – III місце.

– Чемерис Остап, стрибки у довжину – III місце.

 

Вітаємо та бажаємо подальших спортивних успіхів та досягнень!

II етап спортивного орієнтування “Пліч-о-пліч”

Вітаємо команду Наварійського ліцею зі здобутим II місцем у другому етапі спортивного орієнтування “Пліч-о-пліч” 🎉🥈

У складі:

Чичкевич Олена

Чичкевич Яна

Горішна Анна-Софія

Чайка Анна-Марія

Сенишин Марія

Сенишин Анна

Кір’язов Даніель

Ощудляк Ростислав

Войтанович Данило

Саджак Максим

Вовчко Марко

Петляківський Кирило

 

Підсумкове засідання атестаційної комісії I рівня Наварійського ліцею від 27.03.2024 р.

ПОРТФОЛІО ВЧИТЕЛЯ ІСТОРІЇ ТА ЕТИКИ, АСИСТЕНТА ВЧИТЕЛЯ

Презентація досвіду Кози М.І.

Мій досвід презентація Брухаль А. І.

Панцер О. В

Опис досвіду Пташинської Н.Є.

ПОРТФОЛІО_ВЧИТЕЛЯ_ПРЕДМЕТУ_«ЗАХИСТ_ВІТЧИЗНИ_»_2

Презентація вчителя фізичної культури

Рубан О. П

Атестація 2023-2024 рр. Бойцун

“Я всі прийоми знаю, я легко стрес долаю!”

У Наварійському ліцеї спеціалісти громадської організації «ІСТОК» у партнерстві з міжнародною організацією “Save the children” провели для учнів 5-7 класів заняття з елементами тренінгу: ” Я всі прийоми знаю, я легко стрес долаю!” 🤩

Діти дізнались, як долати стрес та де шукати ресурс в складних ситуаціях.

Виконуючи різні релаксаційні, дихальні техніки та рухливі вправи школярі отримали емоційне розвантаження та мали можливість активно проявити себе.

Завдяки злагодженій творчій командній роботі на занятті панувала приємна, дружня атмосфера та зовсім не хотілось відпускати тренерів🫂🩷

«З любов’ю до України»

Сьогодні учні 7-Б класу Наварійського ліцею долучилися до важливого проєкту підтримки наших захисників «З любов’ю до України».Під керівництвом вчительки О. Рубан, діти розмалювали використані гільзи, привезені із зони бойових дій, щоб пізніше продати їх на благодійному ярмарку і спрямувати кошти на потреби ЗСУ.

Учительська спартакіада – 2024

9 лютого у Семенівському ліцеї Пустомитівської міської ради відбулась “Учительська спартакіада – 2024”. 👩‍🏫🏆🤾🏻‍♀️

Вчителі Наварійського ліцею долучились до участі у спартакіаді та проявили спритність, хорошу фізичну підготовку і злагоджену командну роботу!

У здоровому тілі — здоровий дух!💪🏼

Вітаємо! 🎉 🥉

Вітаємо команду Наварійського ліцею зі здобутим почесним III місцем серед хлопців у спортивних змаганнях з волейболу у складі:

‐ Горліцин Роман

– Войтанович Максим

– Лазарчук Марко

– Іванюк Юрій

– Сорока Дем’ян

– Осташевський Тарас

– Горішний Максим

– Явчак Андрій

– Явчак Роман.

Робочий візит до Наварійського ліцею

Учора з робочим візитом наш ліцей відвідали директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска та Олена Урдей, заступник директора – начальник управління освіти та інновацій, Надія Когут –начальник відділу освіти Пустомитівської ТГ та Андрій Пелехатий – заступник міського голови Пустомитівської ТГ.

Гості ознайомились із матеріально-технічною базою Наварійського ліцею, нормативно-правововим забезпеченням їдальні, оцінили наповненість шкільної бібліотеки та обговорили забезпечення учнів підручниками, оглянули кабінет “Захисту України” та поспілкувались із педагогами ліцею.